» 
»
 

"15 Temmuz Güçlü Bir Hükümet Sistemine İhtiyacı Ortaya Koymuştur"

MHP Milletvekili Mehmet Parsak, "15 Temmuz güçlü bir hükümet etme sistemine olan ihtiyacı ortaya koymuştur. Referandumla getirilmek istenen sistem, iki başlılığı ortadan kaldıran, çözümler öneren, daha iyi bir hükümet sistemidir." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Mehmet Parsak, MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Yenimahalle İlçe Başkanı Eyüp Yıldız ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile MYK Üyesi Mesut Çelik OSTİM Yönetim Kurulu'nu ziyaret ederek Anayasa Referandumu'na ilişkin görüşlerini paylaştılar.

Siyasetin imkanlarla ideallerin kesiştiği noktada karar almayı gerektirdiğini dile getiren Mehmet Parsak, "15 Temmuz güçlü bir hükümet etme sistemine olan ihtiyacı ortaya koymuştur. Referandumla getirilmek istenen sistem, iki başlılığı ortadan kaldıran, çözümler öneren, daha iyi bir hükümet sistemidir." dedi.

15 Temmuz'u bir milat olarak niteleyen MHP Milletvekili şunları söyledi: "Devletimiz, milletimiz tehdit altında ise; bizlerin bu tehdit altından çekip çıkarması gerekir. 15 Temmuz'la birlikte siyasette de paradigma değişti. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Milletimiz feraset sahibidir."

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *