!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->
» 
»
 

Ankara Sanayi Odası hizmet ofisi açtı

Ankara Sanayi Odası (ASO) Ostim-İvedik Hizmet Ofisi Uluştarıma Bakanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı bir törenle açıldı.

Ankara Sanayi Odası (ASO) Ostim-İvedik Hizmet Ofisi Uluştarıma Bakanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı bir törenle açıldı.

ASO, Ostim ve İvedik’deki sanayicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir ofis açtı. ASO Yönetim Kurul Başkanı Zafer Çağlayan, Ostim ve İvedik bölgesindeki sanayicilerin oda hizmetlerinden yararlanmak için şehir merkezine geldiklerini, bunun büyük bir zaman kaybı olduğunu belirterek, “Bölgenin iş hacmi kapasitesi hızla gelişiyor. Artık sanayicilerimiz işlemler için Ankara’ya inmeyecek. ASO üyesi olarak verilen her türlü hizmeti bu ofisimizden alabilecekler” dedi. OSTİM'de faaliyet gösteren ASO üyesi sanayicilere yerinde hizmet vermek amacıyla kurulan ofiste Oda Sicil Kayıt Sureti, Sair Belgeler ve Üyelik Belgesi verilmesi, Kapasite müracaat formu kabülü, kapasite raporu suretlerinin onaylanması, ATR, Form A, Menşe Şahadetnamesi ve EUR 1 belgelerinin onaylanması, Yurtdışı Harç Muafiyet Belgelerinin verilmesi, çıraklık sözleşmelerinin onaylanması gibi hizmetleri verilecek. Ofis adresi şöyle: KOSGEB OSTİM Merkez Müdürlüğü, OSTİM Çeşme Durağı, 156. Sokak 0312 354 99 44 (45)

 

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *