» 
»
 

ARUS Üyelerine Uluslararası Ödül

Frost&Sullivan tarafından her yıl organize edilen, En İyi Uygulama Örnekleri Ödülleri’nden ikisi Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümesi (ARUS) üyelerine verildi.

Dünyanın en büyük stratejik danışmanlık ve iş geliştirme firması Amerika Birleşik Devletleri merkezli Frost&Sullivan tarafından her yıl organize edilen, En İyi Uygulama Örnekleri Ödülleri’nden ikisi Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümesi (ARUS) üyelerine verildi.

Frost&Sullivan ödül sürecinde 2014 yılında Türkiye’ye yönelik hazırladığı demiryolları sektör raporunda ARUS’tan destek aldı. Sektörel bilgileri firma ile paylaşan ARUS URGE Yöneticisi Mehmet Tezel’in girişimleriyle En İyi Uygulama Örnekleri Ödüllerine küme üyelerinin katılımı sağlandı.

Değerlendirmelerin ardından Uluslararası Rekabeti Geliştirme (URGE) projesi paydaşı Bozankaya firmasına Raylı Sistemler Kategorisi’nde Yılın Firması, KentKart’a ise Ürün Grubu Stratejisi Liderliği ödülü verildi

Raylı sistemler sektörünün prestij etkinlikleri arasında gösterilen ödülleri, geçtiğimiz yıllarda Siemens, Bombardier ve Alstom gibi dünya devleri almışlardı. Firmalara ödülleri Londra’da düzenlenen galada takdim edildi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *