» 
»
 

Bakan Soylu’dan Övgü: “OSTİM Dünyada Gurur Kaynağımız"

7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi Ankara’da başladı. OSTİM standını ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "OSTİM dünyada gurur kaynağımız." dedi.

7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi Ankara’da başladı. 17-19 Kasım 2016 tarihleri arasında açık kalacak etkinliğe OSTİM kurumsal desteğini bu yıl da devam ettirdi. OSTİM standını ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “OSTİM dünyada gurur kaynağımız.” dedi.

Birçok kamu kurumu, özel sektör temsilcileri ile STK’ların yer aldığı organizasyonda OSTİM de standıyla boy gösterdi.
7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nin açılışı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla gerçekleşti.

İki Bakan, konuşmaların ardından sergi alanında incelemelerde bulundu. Soylu ve Arslan, OSTİM standında Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın’dan faaliyetler ve devam eden projeler hakkında bilgiler aldı.

Süleyman Soylu ve Ahmet Arslan, OSTİM’in yerli ve milli üretim yönündeki girişimleriyle ilgili duydukları memnuniyetleri dile getirdi.

OSTİM’in önemine vurgu yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “OSTİM sadece Türkiye’de değil dünyada gurur kaynağımız.” dedi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın görüşmenin sonunda iki Bakanı Bölgeye davet etti.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *