» 
 

Enerji sektörü Solarex’de buluştu

Ostim Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi 12-14 Nisan 2012’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 5. Uluslararası Güneş Enerjisi & Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Ostim Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi 12-14 Nisan 2012’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 5. Uluslararası Güneş Enerjisi & Teknolojileri Fuarı’na stantlı katılım sağladı. Açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanın Erdoğan Bayraktar’ın yaptığı fuara yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgisi vardı.

Fuara katalog, broşür ve ürünleri ile ortak küme standında katılım sağlayan firmalardan İSTEK Solar, ERL Enerji, Necron ve Sun Enerji müşterileri ile birebir görüşme iş bağlantıları kurma imkanı buldular. Ayrıca küme üyesi firmalardan ODC, Form A.Ş. ve EDH Enerji de kendi stantları ile Solarex fuarında yer aldılar.

Ostim Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi’nin bilinirliğini arttırmak, sektör firmalarıyla yakın ilişkiler içinde olmak, küme üyesi firmaları temsil etmek ve sektörel gelişmeleri yakından takip edebilmek için katıldığı organizasyona yurt dışından da yoğun firma katılımı vardı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *