» 
»
 

KOBİ’lerimizi Ostim Teknokent’e bekliyoruz

Ostim’de üniversite-sanayi işbirliğini artırmak amacıyla ODTÜ-Teknokent ile ortaklığa giden Ostim, firmaları ODTÜ-Teknokent Kuluçka Merkezi’nde yer almaya çağırdı.

Ostim’de üniversite-sanayi işbirliğini artırmak amacıyla ODTÜ-Teknokent ile ortaklığa giden Ostim, firmaları ODTÜ-Teknokent Kuluçka Merkezi’nde yer almaya çağırdı.

Ostim’de üniversite-sanayi işbirliğini artırmak amacıyla ODTÜ-Teknokent ile ortaklığa giden Ostim, firmaları ODTÜ-Teknokent Kuluçka Merkezi’nde yer almaya çağırdı. ODTÜ-Teknokent Ostim Kuluçka Merkezi Ostim’de araştırma kültürünü farklı alanlarda zenginleştiren ve derinleştiren bir anlayışla önümüzdeki yıl hizmete girecek. Bir süredir finansman sağlamak için yapılan çalışmaların belirli bir noktaya geldiği, kısa bir süre içinde başlayacak inşaat çalışmalarının 2005 yılı yaz ayları içinde tamamlanması ve faaliyete geçmesi hedefleniyor. Teknokent Müdürlüğü ve Ostim yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre, ODTÜ-Teknokent Ostim Kuluçka Merkezi’nde Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmek isteyen firmaların, ODTÜ-Teknokent kabul sürecinden geçmeleri gerektiği bildirildi. Yaklaşık 60 gün süreceği bildirilen kabul süreci ve ofis alanlarına olan yoğun ilgi nedeniyle bir ön talep toplama ihtiyacı doğduğu belirtilerek, bu kapsamda firmalara ofis kiralama ile ilgili sunulacak seçenekler belirlendi. Teknokent’teki ofis alanları, “aylık kiralama” ve “uzun dönemli peşin kira” seçeneği ile işletmelere sunulacak. İlgilenen firmaların en kısa sürede Ostim OSB’ye başvurmaları isteniyor.

 

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *