» 
»
 

Yılın Genç Girişimcisi OSTİM’den

OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi üyesi Asya Trafik, Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü aldı.

OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi üyesi Asya Trafik, Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü aldı.

KOSGEB tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni finalinde 8 kategoride 40 firma yarıştı. Kazanan firmalara ödüllerini Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve KOSGEB Başkanı Recep Biçer verdi.

2011 yılında kurulan Asya Trafik, sinyalizasyon akıllı trafik sistemleri, sinyalizasyon, yol güvenliği ürünleri, güneş enerjili sistemler, LED’li sistemler, trafik levhaları ile yazılım ve projelendirme hizmetleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Başbakan Davutoğlu’ndan ödülü alan Genel Müdür Mehmet Akif Çelik, “Bu ödülü almamızda emeği geçen ekip arkadaşlarımıza, çalışanlarımıza, KOSGEB Yetkililerine, ODTÜ OSTİM Teknokent Yönetimi’ne, OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi ile OSTİM Yetkililerine teşekkürü bir borç biliyor; devletimizin bizlere olan destekleri sayesinde bir "Dünya Markası" olacağımıza can-ı gönülden inanıyorum. "Asya'dan tüm Dünya'ya" sloganıyla başladığımız yola, trafik ve yol güvenliği konusundaki Ar-Ge çalışmalarımızı ve üretim kapasitemizi artırarak devam edeceğiz.” dedi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *