Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Bilgin: “Özel Sektöre Çok Fazla İş Düşüyor”

OSTİM ve ARUS Yönetimi, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarlığı’na atanan Feridun Bilgin’i tebrik etti.
Ostim Editör
19 Temmuz 2014 12:47

OSTİM ve ARUS Yönetimi, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarlığı’na atanan Feridun Bilgin’i tebrik etti.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, ARUS Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan ve ARUS Koordinatörü Dr. İlhami Pektaş’ın yer aldığı ziyarette, yerli ve milli üretim ile markalaşmanın önemi üzerine görüşler paylaşıldı.

ARUS üyelerinin raylı ulaşım sistemleri üzerine çalışmaları hakkında bilgiler veren Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan, küme üyesi 3 firmanın raylı sistemlerde kendi markasını çıkarmayı başardığını anlattı.

Müsteşar Feridun Bilgin de ekonomik kalkınmada özel sektöre çok fazla iş düştüğüne vurgu yaptı. Özel sektöre olan güvenini dile getiren Bilgin, “Bu ülkede ne yapılacaksa özel sektör yapacak. Üretimi, ihracatı özel sektör gerçekleştirecek. Yerli şirketlerimizin dünya markası olması için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.