Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İÇASİFED’in Yeni Başkanı Ahmet Kurt

İç Anadolu Sanayici ve İşinsanları Dernekleri Federasyonu’nda (İÇASİFED) Ahmet Kurt, bayrağı Mehmet Akyürek'ten devraldı.
Ostim Editör
19 Nisan 2021 09:53

İÇASİFED 10. Olağan Genel Kurulu,OSTİM Sanayici ve İşinsanları Derneği (OSİAD) Talay Konferans Salonu’nda pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleştirildi.

Genel kurulda önceki dönem başkanı Mehmet Akyürek görevi Ahmet Kurt’a devretti. Federasyonun yönetim kurulunda ise Göknur Atalay (Başkan Vekili), Ali Tekin Çelik (Başkan Yardımcısı), Süleyman Ekinci (Başkan Yardımcısı), Ayfer Ulusoy (Genel Sekreter), Kemal Mürşit Bereket (Sayman) yer aldı.

Önceki dönem başkanı Mehmet Akyürek, sivil toplum kuruluşlarında faaliyet göstermenin bir yurttaşlık görevi olduğunu belirtti.

Federasyonun yeni Ahmet Kurt, devraldığı bayrağı daha ileriye taşımak için var gücüyle çalışacağını ifade ederek, yeni dönemde daha çok proje yapıp İÇASİFED'e değer katmak istediklerini söyledi.  

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.