Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İnternet ve sosyal medyada Haberakar rüzgarı esiyor...

İnternetin hayatımızdaki yeri bilgisayar, laptop, tablet gibi araçlarla yaygınlaştıkça belki de en çok işimize yarayan yanı haberlere anında ulaşabilme rahatlığı oldu.
Ostim Editör
02 Mayıs 2016 13:50

Tüm dünyada olup biten ne varsa anında erişebilmek ve her şeyden haberdar olmak herkes için ferahlatıcı bir duygu. Haber önemlidir. Tabi ki haberin doğruluğundan şüphe etmiyorsanız… Doğru güncel ve gündemdeki son dakika haber için farklı pek çok kaynağı takip ediyor olabilirsiniz. Haberin doğruluğunu teyit etmek için de en doğru yöntem budur. Haberakar.com tam da bu noktada devreye giriyor. Sizler için tüm dünyadaki gelişmeleri an be an farklı kaynaklardan doğruladıktan sonra en hızlı şekilde yayınlıyor. Bu haber portalında gündem, ekonomi, siyaset, yaşam, spor, bilim-teknoloji gibi pek çok başlık altında en güncel haberlere ulaşmanız mümkün. Facebook ve twitter üzerinden anında paylaşımlar yapan bu haber sitesini eminim siz de merak ettiniz. O zaman hemen bir göz atın derim.

İrili ufaklı binlerce haber sitesi içinden kısa sürede ayrılmayı başardıklarını ve farklı bir çizgide sadık bir ziyaretçi kitlesine ulaştıklarını belirten Haberakar yetkilileri, Türk insanının haber alma ihtiyacını giderirken aynı zamanda eğitim, kültür, sanat, tarih, bilim ve teknoloji, sağlık gibi alanlarda nitelikli bilgi arayışlarında da alternatifler arasına girdiklerini vurguluyor.

Haber anlayışını, “Hayat akarken haber akar” sloganıyla özetleyen site, Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeleri hızlı ve özgün bir biçimde sosyal medya hesaplarından da paylaşarak kısa sürede onbinlerce takipçi sayısına ulaşmış durumda.

Sokağın sesi ve kamuoyunun nabzı adlı haber etkileşimi uygulaması ise Haberakar’ın haber sunuma getirdiği yenilikçi bakışı gösteriyor. Gündemin önemli haberleri bir ekip tarafından sokak röportajlarına konu ediliyor ve halkın görüşleri haberle birlikte sunuluyor. Video yorumlar sitenin resmi facebook sayfası www.facebook.com/haberakar adresinden de yetkililere ulaştırılabiliyor.


http://www.facebook.com/haberakar

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.