Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İstişare Toplantısı Paydaşları Buluşturdu

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi 2019 İstişare Toplantısı paydaşların katılımıyla OSİTM OSB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 2018 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda 2019 yılı çalışma programı paylaşıldı. toplantıda tüm katılımcılar OSTİM ile ilgili görüş ve fikirlerini paylaştı.
Ostim Editör
12 Ocak 2019 14:04

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi İstişare Toplantısı, kamu, STK, sanayici, akademisyen ve çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı, bölgedeki çalışmaları aktararak, hedefleri anlattı. Arıcı, faaliyetlerin planlanmasında paydaşların görüşlerinin önemli olduğunu kaydetti.

OSTİM OSB Konferans Salonu'ndaki programda katılımcılara hitap eden OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM'in Ankara'nın sanayileşmesine damga vurduğunu, Ankara'daki büyük fabrikaların okulu olduğunu bildirdi.

OSTİM kurucularını rahmet ve minnetle andıklarını ifade eden Aydın şunları söyledi: "Ankara'nın sanayileşmesi için 50 yıl önce başlayan bu hareket hepimizin katkısıyla uluslararasılaştı. Bölgemizin herşeyinden kendimizi sorumlu hissediyoruz. Hizmetlerimizi tek durak ofis anlayışıyla; en etkin ve hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Bu kapıdan giren herkesin yüzde 100 memnun ayrılmasını sağlamak zorundayız.

En iyi ve en mükemmele ulaşmanın arayışı içerisindeyiz. Paydaşlarımızın bizi gözden geçirmesine, eleştirilerine ve tecrübelerine ihtiyacımız var.

Firmalarımızla sürdürdüğümüz kümelenme çalışmaları var. Uluslararası birçok etkinliğe katılıyoruz. OSTİM'in kümelenmeleri bakanlık politikalarına girdi.

Yapmamız gereken; daha çok üretim, ihracat ve daha çok istihdamdır. Kendimiz, bölgemiz ve ülkemiz için ihracatı ve üretimi artıralım."

Konuşmaların ardından paydaşların katılımıyla çalıştay düzenlendi. Çalıştayda katılımcılar, OSTİM’le ilgili fikir ve projelerini dile getirdi.

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.