Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSİAD’da Başkan Değişmedi

OSTİM Sanayici ve İşinsanları Derneği’nin 30. Olağan genel kurulunda Süleyman Ekinci yeniden başkan seçildi.
Ostim Editör
05 Nisan 2021 10:06

Ostim Sanayici ve İşinsanları Derneği’nin 30. Olağan genel kurulu pandemi kısıtlamalarına uygun şekilde OSİAD Talay Salonu’nda yapıldı. Genel kurulda konuşan OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ekinci, 30. yılını geride bırakan derneğin binlerce kişiye istihdam imkanı veren Anadolu OSB’yi kurduğunu, oluşturduğu ormanı, sanayici ve iş adamlarının uluslararası pazarlara açılması konusunda verdiği desteği, şiddete uğrayan kadınlar için gerçekleştirdiği projeleri ile Türkiye’deki SİAD’lar içerisinde apayrı bir yere sahip olduğunu söyledi. Pandemi döneminde resmi ve mesleki kurumlardan çok önce, uzaktan eğitime erişim imkanı olmayan çocuklar için bilgisayar/tablet temin etmek üzere kampanya başlattıklarını, yine aynı şekilde salgının ilk günlerinde sanayicilere ‘işçi çıkarmayın’ çağrısında bulunduklarını ifade eden Ekinci, “Toplumun her kesimi ile bütünleşmiş bir derneğiz.” dedi.  

Yapılan seçimde yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; İsmet Beyazkılıç (Başkan Vekili), Ayşegül Çakmak Genç (Başkan Yardımcısı), Tayfun Angın (Başkan Yardımcısı), Ahmet Erbasan (Sayman), Ekrem Soylu (Genel Sekreter), Esat Hisarcıklılar, Ayşe Beltan Saraçoğlu, Kemal Değirmenci, Tamer Tuğlu, Burak Erçin Sevinç’ten. Denetim Kurulu üyeleri ise Ali Turan, Gülşen Sucu İnal ve Muzaffer Bilgin seçildi.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.