Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

“OSTİM’le İş Birliklerimizi Kuvvetlendireceğiz”

Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Can Çoğun, “OSTİM’i seviyoruz. Üçüncü nesil, dördüncü nesil üniversite olabilmemiz için sizlerle ilişkimizi sürdüreceğiz. İş birliklerimizi daha da kuvvetlendireceğiz.” dedi.
Ostim Editör
17 Ocak 2019 16:47

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı ve Ostim Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Derya Çağlar, Çankaya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Can Çoğun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Çankaya Üniversitesi ile ilişkilerini geçmişe dayandığına dikkat çekti. Çankaya Üniversitesi’nin Ostim Teknopark’ın ortaklarından olduğunu vurgulayan Aydın, Çankaya Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ile sanayiye yönelik çalışmaları sürdürdüklerini ifade ederek, “OSTİM’de küçük ve mikro ölçekli firmaların inanılmaz yetenekleri var.” dedi.

Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Can Çoğun da mühendis olarak sanayi ile iş birliği içinde olduklarını vurguladı. OSTİM’in önemine dikkat çeken Çoğun, “OSTİM’i seviyoruz. Üçüncü nesil, dördüncü nesil üniversite olabilmemiz için sizlerle ilişkimizi sürdüreceğiz. İş birliklerimizi daha da kuvvetlendireceğiz.” mesajı verdi.

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.