Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Sanal Kampüste Eğitimler Başladı

KOSGEB, Genel Destek Programı'nın Eğitim Desteği bölümünde yer verilen, "Program kapsamındaki eğitimler elektronik ortamda da gerçekleştirilebilir," hükmü çerçevesinde elektronik ortamda düzenlenen eğitimlerden KOBi'lerin de yararlanabilmesine ilişkin e-eğitim altyapısı tamamlandı.
Ostim Editör
06 Eylül 2014 13:01

KOSGEB, Genel Destek Programı'nın Eğitim Desteği bölümünde yer verilen, "Program kapsamındaki eğitimler elektronik ortamda da gerçekleştirilebilir," hükmü çerçevesinde elektronik ortamda düzenlenen eğitimlerden KOBi'lerin de yararlanabilmesine ilişkin e-eğitim altyapısı tamamlandı. Oluşturulan portal ve program "KOBi KAMPÜS" adı altında KOBi'lerin hizmetine açıldı.

http://kobikampus.kosgeb.gov.tr adresinden ulaşılabilen portal aracılığıyla; İnovatif Düşünme ve Yenilikçilik, Pazarlama Stratejisi, Müşteri Odaklı ilişkiler, Problem Çözme Becerisi, Proje Yönetimi, Temel Finans ve Finansın Yönetimi, İş Hukuku konularını da kapsayan 15 farklı eğitim, kademeli bir şekilde on-line olarak KOBI'iere sunuluyor.

Söz konusu hizmetten öncelikle KOSGEB veri tabanına kayıtlı, güncel beyannamesi onaylanmış 100 bin KOBİ ve çalışanları, KOBİ Bilgi Sistemi üzerinden faydalanabilecek,

Uygulamayla birlikte, işletmelerin bilgi ve beceri düzeylerinin, verimliliklerinin ve rekabet gücünün artırılması amacıyla düzenlenen eğitim programları elektronik ortama taşınarak, zaman ve mekan sınırı olmadan daha fazla KOBi'nin eğitim hizmetlerinden yararlanması sağlanmış olacak.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.