Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Üretmeye ve İhracata Devam Edeceğiz

Üretmeye, ihracatımızı artırmaya, istihdamımızı geliştirmeye, fabrikalarımızın çarklarını işletmeye devam edeceğiz.
Ostim Editör
13 Ağustos 2018 14:24

 -Küresel finans çetelerinin oyununa gelmeyeceğiz.
 -Teslim olmayacağız, üretmeye devam edeceğiz.
 -İhracatımızı artırmaya devam edeceğiz.
 -İstihdamımızı geliştirmeye devam edeceğiz.
 -Fabrikalarımızın çarklarını işletmeye devam edeceğiz.

Türkiye üzerinde oynanan oyunların son perdesinde yaşananlar, emperyalizmin amaçları uğrunda neler yapabileceğini bir kez daha göstermiştir.

Son 5-6 yıl içerisinde çok sayıda yıkım girişimiyle karşı karşıya kalan, 15 Temmuz’un alçak emellerini vatansever halkımızın kanıyla, canıyla bertaraf eden, mazlum milletlerin umudu Türkiye, dövizdeki algı operasyonları başta olmak üzere finansal girişimlerle diz çöktürülmek istenmektedir.

Yerli ve milli olmak vatan sevgisi demektir. Vatan sevgisi ise Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma ülküsüyle güçlenir. Kalkınma yolunda en önemli parametre, tasarlamak, üretmek ve ihraç etmektir.

Son yıllarda milli sanayi yolunda atılan adımlar hepimizin umudu olmuştur. Savunma sanayiinden enerjiye, raylı sistemlerden haberleşme teknolojilerine kadar ve bunlara ek birçok alanda kendi alın ve akıl terimizi akıtarak ortaya çıkarılan çalışmalar, Türkiye’nin geleceğinin işaret fişekleridir.

Ülkelerin gücü üretimdir. Bu nedenle üretim kabiliyetinin geliştirilerek devamı elzemdir. Aksi halde gelişmiş ülkelerin yukarı çektiği merdiven itilmeye devam edilir ve başkalarının lütfettiğiyle yetinilir.

Gerek ekonomik, gerekse siyasi alanda yakalanan ivmenin devamı için;

Üreteceğiz, ihracatımızı artırmaya devam edeceğiz. Her biri Türk girişimcisi, mühendisi ve işçisinin alın teriyle yoğrulan fabrikalarımızın çarklarını döndüreceğiz.

Sanayiciler olarak Türkiye’nin hedeflerine her zamankinden daha çok inançla ve azimle yürüyeceğiz.

Her şart ve koşulda Devletimizin yanındayız… 780 bin kilometrekare tek vatandır. Her köşesi şehitlerimizin aziz kanlarıyla sulanmıştır. Bu ülke hepimizindir. Vatanımızı bölemeyecekler!

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’YİZ…

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.