Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Veysel Tiryaki'den Sanayi Müzesi Sözü

Cumhur İttifakı AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Dr. Veysel Tiryaki, bölgede sanayi müzesi yapmak istediklerini bildirdi.
Ostim Editör
19 Mart 2019 16:40

TBMM 24. Dönem Başkanı Cemil Çiçek ve Cumhur İttifakı AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Dr. Veysel Tiryaki, OSTİM ve Küme Yönetimleriyle bir araya geldi.

Toplantıda OSTİM'in Türk sanayisi için önemine vurgu yapan Cemil Çiçek, "OSTİM marka bir yer. Yenimahalle’nin hizmete çok ihtiyacı var. En fazla hizmete ihtiyaç duyan ilçelerin başında Yenimahalle geliyor. Ankara ve Yenimahalle için ehil arkadaşları aday gösterdik.” dedi.

OSTİM’de yapılan çalışmalardan herkesin haberdar olması gerektiğini ifade eden Çiçek, “Orta öğretim öğrencileri, OSTİM’e getirilip yapılan üretim ve teknoloji gösterilmeli öz güvenlerine katkı sağlanmalı. OSTİM, Türkiye’nin övünmesi gereken bunu fazlasıyla hakkeden bir merkez.” değerlendirmesini yaptı.

Cumhur İttifakı AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Yenimahalle’de ulusal çapta bir sanayi müzesi yapmak istediklerini dile getirdi. Tiryaki, OSTİM’de çalışanlara yönelik sosyal tesisler yapmak vaadinde bulunarak, “İçinde yüzme havuzları olan, mesleki yeterlilik belgelerinin verildiği büyük sosyal alanlar yapmak istiyoruz.” mesajını verdi. 

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.