Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Anadolu’da ödüller sahibini buldu

Ankara Hilton Otel’de Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’in de katıldığı törende Ostim hizmet dalında, ‘bölgesel markalaşma koordinasyonu’ ile birincilik ödülü aldı. Ödül Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın’a takdim edildi.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 00:00

•Ankara Hilton Otel’de Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’in de katıldığı törende Ostim hizmet dalında, ‘bölgesel markalaşma koordinasyonu’ ile birincilik ödülü aldı. Ödül Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın’a takdim edildi.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, Finansbank İşletme Bankacılığı’nın sponsorluğunda bu yıl ilk kez düzenlenen Anadolu Markaları 2006 yarışmasında dereceye girenlerin ödülü Ankara Hilton Otel’de düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Ostim’in birincilik ödülünü alan Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, ‘ödülü tüm Ostimli çalışanlar, KOBİ’ler ve bölge yönetimi adına kabul ettiğini belirtirken, ödül komitesine verdikleri karar için teşekkür etti. Törende, kamu, yerel yönetim, bürokrasi, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yanı sıra Doğan Grubu ve Finansbank üst düzey yetkilileri hazır bulundu.

Küresel dünyada önemini giderek artıran Markalaşma konusunu tüm Türkiye’ye yaymak, Marka Bilincini İstanbul dışındaki illerde de yerleştirmek amacıyla düzenlenen Anadolu Markaları 2006 yarışması sonucunda, imalat, tarım, ticaret, hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren 9 firma ödüllendirilirken, ayrıca bir firma Yeni Marka Girişimi Özel Ödülü’ne layık görüldü.

İstanbul dışında, tüm Türkiye’ de gerçekleştirilen yarışmanın diğer dallardaki birincileri şöyle:

 

Ticaret: 1.Teknolojix Bilişim, 2.Uzuner Tic LTD Şti, 3.Bilge Promosyon ve Tanıtım Hiz.

İmalat: 1.Hipokrat A.Ş, 2.Esmen Kolonya ve Kimya Sa A.Ş. , 3.Çelikler Gıda San.

Tarım; 1. Meysan Meyve İşleme San.
İth.İhr.Paz.Tic.Ltd.Şti, 2.Yüksel Tohumculuk ve Tarım San Tic Ltd Şti. “Yeni Marka Girişimi” özel ödülü: Özçay Koop.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.