Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

ASAD, 2. Kuruluş yıl dönümünü kutladı

Ankaralı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ASAD) 2. Kuruluş yıldönümü nedeniyle görkemli bir gece düzenlendi.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Ankaralı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ASAD) 2. Kuruluş yıldönümü nedeniyle görkemli bir gece düzenlendi.

Geceye Sanayi Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Balcı, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Sanayiciler ve İşadamları Konfederasyonu Başkanı Rıza Nur Meral, OSTİM Başkanı Orhan Aydın, ASKİ Genel Müdürü Kamil Kılıç, ASAD Yönetim Kurul Üyeleri ile çok sayıda işadamı katıldı.
Yemeğin ardından ASAD’ın faaliyetleri hakkında sinevizyon gösterisi yapıldı.2. Kuruluş Yıldönümü’nde bir konuşma yapan ASAD Başkanı Hasan Sezai Erdoğan, ASAD’ın Ankara’nın sanayisi için önemli girişimlerde bulunduğunu belirterek sanayiciler olarak bir istikrar oluşturulmasını istediklerini belirtti.
Ülke sanayisine büyük katkıları olan Hidromek Yönetim Kurul Başkanı Hasan Basri Bozkurt ve Tamer İskele Yönetim Kurul Başkanını Ekrem Tamer, ASAD şeref üyeliklerine layık görüldü. Gecede Türkçe olimpiyatı için gelen misafirlerin yaptığı zeybek gösterisi ve şiir dinletisi misafirler tarafından büyük ilgi ile izlendi.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.