Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

BAGİAD üyeleri de kümelerde yer alacak

Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (BAGİAD) sanayi üreticileri ile Enerji Komisyonu üyeleri, çalışmalar hakkında bilgi almak için OSTİM OSB yönetimini ziyaret etti.
Ostim Editör
15 Şubat 2012 00:00

Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (BAGİAD) sanayi üreticileri ile Enerji Komisyonu üyeleri, çalışmalar hakkında bilgi almak için OSTİM OSB yönetimini ziyaret etti.

BAGİAD’lı sanayiciler, OSTİM’deki kümelenme çalışmaları arasında yer almak istediklerini, BAGİAD’ın OSTİM’i bir üniversite olarak gördüğünü, fırsat verildiği takdirde bu üniversitenin mutfağına zenginlik katmak istedikleri mesajını verdiler.

Organize Sanayi Bölgesinde Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Özelge ve Bölge Müdürü Adem Arıcı’nın hazır bulunduğu ziyaret toplantısında BAGİAD ve OSTİM olarak iş dünyası ve toplumsal yaşama yönelik yapılabilecek işbirlikleri değerlendirildi.

Ziyarette BAGİAD Onur Kurulu Başkanı ve OSTİM Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Özelge ve BAGİAD Başkanı Bahri Küpeli, OSTİM’de oluşan kümelerin Türkiye’nin sanayi başkenti OSTİM’den Türk Sanayisini ayağa kaldıran çalışmalara imza attığını vurguladılar. Başkan Bahri Küpeli, BAGİAD olarak 27 Sektörde faaliyet gösteren BAGİAD üyelerinin dernek bünyesinde 27 Komisyon da çalışmalar yaptığını bu komisyon çalışmalarının BAGİAD’ın yol haritasına ışık tuttuğunu belirtti.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın da BAGİAD Yönetim Kurulu heyetinin ziyaretinden mutlu olduğunu belirterek, “OSTİM OSB yönetimi olarak bölgenin sivil toplum örgütleri ve paydaşları ile birlikte hareket etmeyi, fikirlerini ve katkılarını almayı önemsiyoruz. Gördüğüm kadarıyla BAGİAD üye portföyü oldukça zengin ve geniş bir yelpazeye hitap ediyor. BAGİAD kısa sürede rüştünü ispat etmiş, başarılı bir sivil toplum kuruluşu. Bölgemize, KOBİ’lere ve üretime ilişkin görüşlerini, önerilerini almak, yaptığımız projelerde yanımızda görmek isteriz. Bilgilerimizi karşılıklı etkinliklerle paylaşmalıyız” diye konuştu.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.