Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Başkan'dan işçiye spor tesisi ve park sözü

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM’de bulunan Ankara İnşaat Malzemesi ve Demir Satıcıları Sanayi Sitesi (ATİSAN)’ı ziyaret etti.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM’de bulunan Ankara İnşaat Malzemesi ve Demir Satıcıları Sanayi Sitesi (ATİSAN)’ı ziyaret etti.

Hizmet için el ele verilmesi gerektiğini vurgulayan Yaşar, “Sanayi ülkemizin can damarlarımızdan birisidir. Herkes daha düzenli ve sorunsuz sanayi sitelerinin oluşması, ülkemizin ekonomik krizde olduğu şu günlerde sanayinin düzenli işlemesi için elini taşın altına koymalıdır. Bu bölgenin esnafı öncelikle birbirine destek olmalı. Bu bölgede yapılacak olan hizmetler yine bu bölgedeki üretici ve esnafın mallarını kullanılarak yapılacak. Yenimahalleliler hizmet alırken aynı zaman da esnafı da kalkınacak” dedi.
OSTİM’ deki sanayi sitelerinin tüm eksiklerini yerinde incelediklerini anlatan Başkan Yaşar, bu eksikliklerin imkanlar dahilinde en kısa sürede sağlıklı bir şekilde giderileceğinin altını çizdi. Yaşar konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Sanayi sitelerinde şimdiye kadar hiç asfalt arabası girmeyen ve kaldırımı olmayan yerler var. Alt yapı sorunlarını da belirleyerek bir an önce çözüm üretmeye çalışacağız. İşçilerin hoşça vakit geçireceği ve dinleneceği spor tesisleri ve yeşil alanlar yapacağız.”

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.