Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Başkent TV; canlı ve heyecanlı…

•Başkent Televizyonu yenilenen teknolojisi ve iddialı programları ile Ankaralı izleyici ile buluştu.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 11:17

•Başkent Televizyonu yenilenen teknolojisi ve iddialı programları ile Ankaralı izleyici ile buluştu.

Yeni teknolojisi, yeni yayın yönetimi, yeni programcıları ve yeni yayın anlayışı ile yola çıkan Ostim kuruluşu Başkent Televizyonu, yaşamın her alanına hitap eden canlı yayınları ile ilgi görüyor.

Televizyonda haber, müzik, sanat, eğlence ve sporun yanı sıra iç ve dış siyaset, politika ve entelektüel düşünce alanında söz sahibi kişilerin konuk olduğu çok sayıda program var. Yayın yöneticileri televizyonun ulusal ve manevi değerlere saygılı, üretene, emekçi ve emekliye sahip çıkan, KOBİ odaklı kalkınma stratejisine katkı verecek anlayışla yayıncılık yapacaklarını söylüyor. Televizyon meslek etiğine saygılı, toplumsal barıştan yana ve haberde tarafsız yayın hedefliyor.

Başkent Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanlığından verilen açıklamada, yerel yayıncılığını çağdaş cihazlar ile daha geniş kitlelere ulaştırma yolundaki yatırımların sürdürdüğü belirtilerek, şöyle denildi:
"Büyük ölçüde tamamlanan yeniden yapılanma, dijitalizasyon ve program çeşitlendirmeye yönelik yatırımlarımız ile Başkent Televizyonu önümüzdeki dönemde Türkiye'de beklenen büyümeden en iyi şekilde faydalanacak konuma gelmiştir. Bundan sonraki hedefimiz, sanayi kenti Ostim bünyesinde üreten, eğiten, büyüyen, güçlü Türkiye için, halkın beklentilerine tam anlamıyla cevap veren, yerel yayıncılıkta model bir yapı oluşturmaktır.”

 

Televizyonun bu dönemde tamamı canlı olacak programlarından bazıları şunlar:


Türkiye'nin Yol Haritası, 1 + 100, El Emeği Ev Emeği, Ostim Meydanı, Kor Ateş Türküler, Farkında mısın, Tarihe Sığmayanlar, Sektörler Konuşuyor, Yıl 1900, Hayat Bu, Handikap, Şov, Hayata Dair, Yerel Rapor, Söz ve Ezgi, Dünya Gündemi, Ekonomi Koridoru, Cuma Sohbeti, Neva Perdesi, Tefekkür Penceresi, Tarihin Gerçeği, Eğitim Günlüğü, Her şeye Rağmen, Yıldızlı Türküler, Üreten Türkiye, Türk Dünyası, Kitap Vadisi, Çetin Ceviz Türkiye Bizimdir, Satır Arası, Genç Diyalog, Evimizdeki Dostlar, Başkent Spor, Ters Açı, Türkiye'nin Yol Haritası.


 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.