Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Bayar’dan OSTİM’e Veda Ziyareti

Yaklaşık 10 yıl süren Savunma Sanayi Müsteşarlığı görevinin ardından Başbakanlık Başmüşavirliği’ne atanan Murad Bayar, OSTİM’e veda ziyaretinde bulundu.
Ostim Editör
10 Nisan 2014 15:36

Yaklaşık 10 yıl süren Savunma Sanayi Müsteşarlığı görevinin ardından Başbakanlık Başmüşavirliği’ne atanan Murad Bayar, OSTİM’e veda ziyaretinde bulundu.

Görev süresi boyunca offset uygulamalarının sıkı takipçisi olarak savunma ve havacılık alanındaki KOBİ’lere önemli katkılarda bulunan Bayar, sektörde önemli bir kütle oluştuğunu, bunun artarak büyüyeceğini bildirdi.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın kurumsallaştığını dile getiren Murad Bayar, “Nehrin yatağı değişti. SSM’nin yan sanayiye açılımında OSTİM’in sağladığı desteğe de teşekkür ediyorum. OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi’nin (OSSA) etkinlikleri elde edilen başarıda önemli yer tutuyor.” diye konuştu.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın da Murad Bayar’ın hizmet süresi boyunca sektörün önemli mesafeler kat ettiğini söyledi. Aydın, “Sizin desteğiniz firmalarımıza çok şeyler kattı. Yeni görevinizin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyarette OSSA Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ertuğ, OSTİM Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan, OSSA Yönetim Kurulu Üyeleri; Behzat Zeydan, Nihat Özönder, Serhat Ünal, Mehmet Alkan ve OSSA Koordinatörü Hilal Ünal da yer aldı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.