Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

‘Bilişim 06’ ortak akıl’da buluşuyor..

•Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Bilişim’05 boyunca işlenen “Geleceği Yönetin” kavramıyla oluşturulan fikirleri Bilişim’06 etkinlikleri bu yıl “Ortak Akıl” sloganı ile 7–10 Kasım arasında düzenleniyor.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 00:00

 •Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Bilişim’05 boyunca işlenen “Geleceği Yönetin” kavramıyla oluşturulan fikirleri Bilişim’06 etkinlikleri bu yıl “Ortak Akıl” sloganı ile 7–10 Kasım arasında düzenleniyor.

Türkiye Bilişim Derneğinin amacını, Türkiye’de bilişimle ilgili her türlü çalışma ve düzenlemenin toplumsal gelişmeye katkı verici biçimde, çağdaş boyutlarda uygulanmasını sağlamak olduğunu açkılayan dernek yöneticileri BİLİŞİM 06’ programına ilişkin olarak şu bilgileri verdiler:

Bilişim’05 boyunca işlenen “Geleceği Yönetin” kavramıyla oluşturulan fikirleri Bilişim’06 etkinliklerimizde “Ortak Akıl” sloganıyla daha da ileriye taşıyoruz:

Geleceğe yönelik öneriler ve yapılması gerekenleri bilişimin paydaşlarının toplumsal ve ülkeye karşı bir sorumluluk anlayışıyla ele alıp; ortak aklın oluşturulmasına yardımcı olacak bir platform olarak Bilişim’06 etkinliğini tüm paydaşların katılımına sunuyoruz.
Kamu ve özel sektörümüzün değerli yöneticileri ve çalışanları, üniversitelerimizin değerli öğretim üyeleri, sanayicilerimiz, işadamlarımız, ticari girişimcilerimiz, genç beyinlerimiz öğrenciler ve teknolojiyi yoğun kullananlar, gelin her düşünceye ve görüşe açık olan bu etkinlikte ortak aklın oluşturulmasına katkıda bulunun.

7–10 Kasım 2006 tarihlerinde (Sheraton Kongre Merkezi) bilişime taraf tüm kesimlerin sinerjisiyle oluşturulacak Bilişim’06 da düşünmeye, eleştirmeye, öneriye ve katılıma davet ediyoruz.

 

Geleceği hep birlikte, ortak akılla yönetelim...
Bilişim’06; 23. Bilişim Kurultayı, 9. Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim (BTIE 2006) ve Sporda Bilişim ana etkinlikleri yanında sektörel çözümlerin tartışıldığı özel oturumlar, firma ve ürün tanıtımları, paneller ve son gelişmelerin tartışılacağı özel günleri kapsamaktadır.
1300 metrekarelik bir alanda düzenlenecek teknoloji sergisi sayesinde son teknolojik gelişmelerin ve gelecekte ortaya çıkabilecek değişimlerin şimdiden gözlenmesi mümkün olacaktır.

 

ANA ETKİNLİKLER:

• 23. Ulusal Bilişim Kurultayı
• 9. Bilgi Teknolojileri Işığında Eğitim (BTIE 2006)
• Spor ve Bilişim
• Diğer Sektörel Etkinlikler

 

1) 23. ULUSAL BİLİŞİM KURULTAYI ETKİNLİKLERİ
Bilişim’06 kapsamında 23 üncüsünü düzenlemekle büyük onur duyduğumuz TBD Ulusal Bilişim Kurultayı, 7-10 Kasım 2006 tarihlerinde kamu ve özel sektör bilişimcileri, akademisyenler, uluslararası uzmanlar, iş adamları, sanayiciler, meslek kuruluşları ve son kullanıcıların katılımıyla gerçekleştirilecektir. Kurultay kapsamında; akademik bildiriler, teknolojik ve uygulama bildirileri, AB Bilişim Bakanları paneli, Bilişim STK’ları paneli ve CEO Forumu ile davetli konuşmacılardan oluşan oturumlar düzenlenecektir.

 

Ayrıntılı bilgi için:
http://bilisim06.tbd.org.tr/

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.