Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Dijital Yol Projesi ile Firmalara Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Ankara Kalkınma Ajansı ve OSTİM OSB Bölge Müdürlüğü Dijital Dönüşüm Ofisi iş birliğinde sağlanacak olan Dijitalleşme Danışmanlığı ve dijital olgunluk düzeyinin belirlenmesine yapılan değerlendirme sonucunda beş işletmenin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanması uygun görüldü.
Ostim Editör
22 Aralık 2022 10:01

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü (KAGM) iş birliğinde tamamlanan KOBİ’lerin Dijitalleşmesiyle İyileşmenin Ötesine (Dijital Yol) projesinin kapanış toplantısı ve Dijital Yol Platformu’nun (http://dijitalyol.org/) lansmanı 6 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştı.

Projenin son faaliyeti olarak Ankara Kalkınma Ajansı ve OSTİM OSB Bölge Müdürlüğü Dijital Dönüşüm Ofisi iş birliğinde sağlanacak olan Dijitalleşme Danışmanlığı ve dijital olgunluk düzeyinin belirlenmesine yapılan değerlendirme sonucunda beş işletmenin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanması uygun görüldü.

Danışmanlık, UNDP dijitalleşme danışmanı tarafından işletme merkezinde (toplam 3 yarım gün şeklinde) sağlanacak. Danışmanlık içeriği; Dijitalleşme Eğitimi, firmanın hazırlayacağı ve firmayı anlatan bir sunum, süreçler/operasyonlar hakkında bilgi, firmanın Teknoloji alt yapısı ve kullandığı dijital araçlar hakkında bilgi ile firmanın varsa  dijitalleşme planları hakkında bilgi alınması şeklinde uygulanacak.  

Firmalar http://dijitalyol.org/ adresindeki Dijital Yol Platformu’na işletme olarak kaydolabiliyor ve işletme ana sayfası bölümünde yer alan Firma Dijital Olgunluk Seviyesi Değerlendirme formlarını (4 ayrı form) eksiksiz doldurmaları bekleniyor. OSTİM OSB tarafından seçilen firmalara yıl sonuna kadar ziyaretlerin tamamlanması hedefleniyor. (Kaynak: Ankara Kalkınma Ajansı)

 

 

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.