Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Fuarlarda OSB-KOBİ birlikteliği

Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü bölge firmaları ile birlikte iki önemli fuarda boy gösterdi. OSB Müdürlüğü PLASTAVRASYA ISTANBUL 2005 ile TIME 3.Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı’na üye KOBİ’leri ile birlikte katıldı.
Ostim Editör
02 Aralık 2011 14:55

Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü bölge firmaları ile birlikte iki önemli fuarda boy gösterdi. OSB Müdürlüğü PLASTAVRASYA ISTANBUL 2005 ile TIME 3.Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı’na üye KOBİ’leri ile birlikte katıldı.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV Türk Plastik Sanayiciler, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı işbirliği ile hazırlanan PLAST EURASIA İSTANBUL 2005, 15. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 30 Kasım - 4 Aralık 2005 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü Istanbul’ da gerçekleştirildi.
Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Türkiye’ nin ve Avrasya bölgesinin en önemli ev en kapsamlı etkinliği olan bu fuarda, oluşturdukları yeni konseptle, Ostimli firmalarıyla birlikte özel stand tasarımı ile yerini aldı.
Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 100 maetrekarelik bir alanda, ortak katılım yapan firmalar için ayrı ayrı özel alanlar oluşturdu. Bu alanda Arı – İş, Senkron, Ekol – Artı Plastik, Termo Yalıtım Ve Enerkon gibi firmalar kendilerini tanıttı.
Gelen ziyaretçi ve ortak katılımın sağladığı fayda sonucunda beklentileri karşılanan Ostimli firmalar ve Ostim Bölge Müdürlüğü önümüzdeki senelerde düzenlenecek olan sektörel fuarlarda, yurtiçinde ve yurtdışında, daha çok firmanın katılımını ve Plastik sektörünün devlerini bir araya getirmeyi hedefliyor.

TIME 3.Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı

TIME 3.Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı, 01-04 Aralık 2005 tarihlerinde CNR EXPO CENTER İSTANBUL' da gerçekleştirildi. Time Fuarı’nda organizatör firma ile Ostim Bölge Müdürlüğü arasında bir işbirliği yapılmış ve bu işbirliği çerçevesinde fuara katılan Ostimli firmaları için özel indirimler uygulanmıştır. Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 200 metrekarelik alanda, 8 ayrı Ostimli firma ile birlikte Ostim çatısı altında ortak katılım gerçekleştirdi.
Vibromak, Hemaş, Yörük Hidrolik, Hızal Elektro – Erezyon, Hüner Gazaltı Kaynakları, Miksan Makina, Tedsan Ve Cematek firmalarının katılımı ile hem Ostimli firmalar ürünlerini ve firmalarını tanıtmış hem de Ostim Bölge Müdürlüğü fuara katılamayan firmaların ve bölgenin tanıtımını yaptı.
Bölge Müdürlüğünce organize edilen otobüs organizasyonları ile sanayiciler iki fuarı da ziyaret etme olanağı buldular.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.