Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Gazi Üniversitesi Sanayi İşbirliklerini OSTİM Kümelenmeleriyle Geliştirecek

Gazi Üniversitesi Teknoloji TransfetrOfisi ve Meslek Yüksekokulu yetkilileri, sanayi iş birliklerini kümelenmelerle geliştirmek üzere OSTİM’i ziyaret etti.
Ostim Editör
30 Haziran 2022 14:42

Gazi Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler OSTİM Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Volkan Yılmaz, Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Genel Müdürü Utku Seçkin ve beraberindeki yetkililer OSTİM’i ziyaret etti.

Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, üniversite - sanayi iş birliklerini geliştirmek üzere Gazi TTO A.Ş.’yi kurduklarını anlattı.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Genel Müdürü Utku Seçkin, OSTİM’in kümelenmeleriyle iş birlikleri yapmak istediklerini kaydetti.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Gazi Üniversitesi ile olan iş birliklerini hatırlattı. Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler OSTİM Meslek Yüksekokulu’nun OSTİM için çok kıymetli olduğunu dile getiren Aydın, üniversite sanayi iş birliklerinin geliştirilmesi konusunda destek vermeye her zaman hazır olduklarını vurguladı.

Gazi Üniversitesi heyeti, OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Koordinatörü Nilsu Bozdemir, OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi (ENERJİK) Koordinatörü Dr. Neslihan Özdemir ve OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) Proje Uzmanı Efe Köseoğlu ile iş birliği potansiyelleri hakkında toplantı gerçekleştirdi.

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.