Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Geleceğin futbolcuları top başı yaptı

Ostimspor Yaz Futbol Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Ostim yöneticileri ile ailelerin de katıldığı bir törenle açıldı.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 10:25

Ostimspor Yaz Futbol Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Ostim yöneticileri ile ailelerin de katıldığı bir törenle açıldı.

Ostimspor Yaz Futbol Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Ostim yöneticileri ile ailelerin de katıldığı bir törenle açıldı. Ön seçimle yetenekleri test edilerek uygun bulunan 50 genç, Ostim futbol takımının altyapısını oluşturacak.
Ostimspor yöneticileri 5 yıllık proje kapsamında açılan okulun, Ostimspor’un B, genç ve yıldız takımlarına kaynak oluşturacağını söylediler. Altyapı çerçevesinde futbolu öğrenecek olan gençlere yanı sıra adayların sosyal ve sportif yeteneklerini geliştirici eğitimler de verilecek.
Ostimspor Yaz Okulu’nun eğitim kadrosu Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Yüksek Okulu mezunu ve öğrencilerinden Eren Şafak, Serdar Bozkurt ve Ümit Dohman’dan oluşturuldu. Genç futbolcu adaylarına futbol dışında sosyal ve sportif yönlerini geliştirici eğitimler ve seminerler de verilecek. Bu arada eğitim süreci içinde bazı profesyonel futbolcuların davet edilmek suretiyle kendilerinin deneyimlerini aktaracakları ifade edildi.
Ostimspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, spor okuluna kayıtların devam ettiği ve kaydolmak isteyenlerin Ostim Spor Okulu’nun ait 385 12 14 numaralı telefona başvurabilecekleri belirtildi.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.