Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İÇASİFED’den İlk Ziyaret OSTİM’e

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Yönetimi, OSTİM’i ziyaret etti. İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kurt, yönetim kurulu ile birlikte ilk ziyareti OSTİM’e gerçekleştirdiklerini söyledi.
Ostim Editör
07 Eylül 2021 17:12

Nisan ayında yapılan genel kurulda İÇASİFED bayrağını devralan Ahmet Kurt, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaretlere başladı. Bu kapsamda İÇASİFED yönetimi ilk ziyaretini OSTİM OSB Yönetimine gerçekleştirdi.

Ziyarette, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Başkanvekili Sıtkı Öztuna, Yönetim Kurulu Üyeleri, Behzat Zeydan ve Yaşar Özelge, OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı ve OSTİM Vakfı Müdürü Gülnaz Karaosmanoğlu bulundu.

İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kurt, Ankara başta olmak üzere bünyesindeki 17 sanayici ve iş insanı derneğiyle İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük federasyonu olduklarını söyledi. Federasyonun, OSTİM paydaşı olduğunu dile getiren Kurt, yönetim kurulu ile birlikte ilk ziyareti OSTİM’e gerçekleştirdiklerini vurguladı.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM’in, Ankara’nın sanayileşmesine damga vurduğunu, bölgede yürütülen başlıkların OSTİM’in sınırlarını aştığını ifade etti. Orhan Aydın, OSTİM Teknik Üniversitesi ve Ostim Teknopark A.Ş. ile bölgenin gelecekteki alt yapısını hazırladıklarını vurguladı.

Aydın, şu görüşleri dile getirdi: “OSTİM’deki sinerjinin devam edeceğine inanıyoruz. Daha nitelikli firmaları bölgemize taşımak için çaba gösteriyoruz. Kümelenmeler ile yerli ve milli firmalara öncelik veriyoruz. Bu da kümelenmelere farklı bir güç veriyor. Buna kamu yöneticilerinin de ihtiyacı var.”

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.