Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İletişim Öğrencileri OSTİM’i Ziyaret Etti

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, OSTİM’i ziyaret etti.
Ostim Editör
31 Ekim 2019 16:06

Konuk öğrenciler, program kapsamında; OSTİM OSB, Ostim Teknopark A.Ş. ve OSTİM Teknik Üniversitesinde kurumsal ve akademik faaliyetleri tanıma fırsatı buldu.

Etkinliğin ilk kısmında OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı, OSTİM’in organizasyon yapısı, kurumsal faaliyetleri ve sosyal sorumluluk çalışmalarını anlattı. Arıcı, firmaların ürünlerini tanıtmaları konusunda iyi bir halkla ilişkiler çalışması yapılmasının önemine temas etti.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, iletişim araçlarının her geçen gün değiştiğine dikkat çekti. Dijital imkanların günümüzde büyük fırsatlar oluşturduğunu vurgulayan Aydın, mesleki gelişim konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Öğrenciler, OSTİM OSB Bölge Müdürlüğü’nün ardından bölgede televizyon ve radyo programlarının çekim ve yayın faaliyetlerini sürdüren Reji Yapım Stüdyosu’nu ziyaret etti.

Ostim Teknopark’ta Genel Müdür Dr. Derya Çağlar’la bir araya gelen öğrenciler Ortak Üretim Atölyesi'nde incelemelerde bulundular.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, OSTİM Teknik Üniversitesinde de Dijital Medya ve Pazarlama Bölümü Öğretim Görevlisi Doğuş Yüksel’den, mesleki gelişmeler ve kariyer olanaklarını dinlediler.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.