Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İŞİM Kümesi, Yürütme Kurulunu oluşturdu

İş ve İnşaat Makineleri Kümesi (İŞİM) aylık kahvaltılı toplantısının ikincisi, Çankaya Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

İş ve İnşaat Makineleri Kümesi (İŞİM) aylık kahvaltılı toplantısının ikincisi, Çankaya Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Ortak akaryakıt alımı, son gelişmeler ve önümüzdeki dönem yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Küme Yürütme Kurulu da belirlendi.
İŞİM Kümesinin toplantısına Ostim Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ziya Güvenç ile Ostim KOSGEB Müdürü ve sektör üreticileri katıldı.
Kümenin yürütme kurulu şu şekilde belirlendi: Ostim OSB, Çankaya Üniversitesi, Palme Makina, Oniş Makine, Kardelen Makina, Karke Makina, Birlik Makina, OSTİM OSP, Özkanlar Grup, Hidroan, Göçmaksan, Çeliksan Radyatör, Kardelen Mühendislik, Yavuz Mühendislik, Özgen Makina.
Toplantıda konuşan Çankaya Üniversitesi Rektörü Güvenç, kümelenme konusunda başlattıkları çalışmada somut bir noktaya geldiklerini, devlet kurumlarının da İŞİM Kümesinin oluşma şeklini izlediklerini söyledi. Güvenç, “Bundan sonra bir araya gelmenin, birlikte hareket etmenin somut meyveleri de alınacak. İŞİM Kümesi şu anda Türkiye’de yürüyen en somut kümelenme projesidir” dedi.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.