Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İşler'e Kutlama Ziyareti

Başbakan Yardımcısı Emrulla İşler'e OSTİm Yönetimi tarafından kutlama ziyareti gerçekleştirildi.
Ostim Editör
07 Ocak 2014 17:22

Bir süre ünce Başbakan Yardımcılığı görevine getirilen Emrullah İşler'e OSTİM Yönetimi tarafından kutlama ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sıtkı Öztuna, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Özelge, Mithat Ertuğ; Denetim Kurulu Üyesi Behzat Zeydan, OSTİM Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan, Bölge Müdürü Adem Arıcı ve Dış İlişkiler Koordinatörü Hamza Akça da yer aldı.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın İşler'e görevinde başarılar dilerken, bölge olarak TİKA'nın faaliyet gösterdiği ülkelere mesleki eğitim desteği sağlayabileceklerini belirtti.
OSTİM Yönetimi’ne ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, OSTİM modelinin yurtdışında uygulanabilirliği için en önemli faktörün insan kaynağının niteliği olduğunu kaydetti.

TİKA aracılığıyla ortak çalışmalar gerçekleştirilebileceğini anımsatan İşler, Türkiye’nin veren el olmasının yanı sıra öğreten el olması gerektiğini söyledi. Başbakan Yardımcısı, “OSTİM olarak bizden destek isterseniz, her zaman üzerimize düşeni yapma gayreti içinde olacağız.” dedi.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.