Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

İstihdam Taleplerine En Kolay Çözüm

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İstihdam Ofisi, bölgede faaliyet gösteren firmalardan gelen personel taleplerini, elindeki iş arayan havuzundan en uygun adayları seçerek karşılıyor. OSTİM İstihdam Ofisi iş ve işçi arayanların taleplerini toplayarak, doğru işe, doğru kişiyi yönlendiriyor.
Ostim Editör
09 Kasım 2018 08:55

OSTİM, 6 bin 200 işletmesi ve 60 binin üzerinde istihdamıyla Ankara ve Türkiye ekonomisine katkısını artırarak sürdürmeye devam ediyor. OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren OSTİM İstihdam Ofisi de bölgede iş ve işçi arayan tarafları buluşturyor. Firmalardan gelen personel taleplerini, doğru ve nitelikli iş gücüyle buluşturan ofis, iş arayanları da en uygun firmalara yönlendirerek istihdama katkı sunuyor.

Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı özel istihdam ofisi olarak faaliyet gösteren OSTİM İstihdam Ofisi, 2012 yılından beri aktif olarak faaliyet gösteriyor.

Ücretsiz

İş ve işçi arayanlara ücretsiz olarak hizmet veren, OSTİM’li işletmelerin doğru çalışana ulaşmasında köprü görevi gören İstihdam Ofisi, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda istihdama katkılarını artırarak sürdürdü. OSTİM İstihdam Ofisi’nde 2018 yılı içerisinde 288 kişinin kaydı alındı. Kısa zamanda 68 kişinin çeşitli firmalarda istihdamı sağlandı.

İmalat sanayi başı çekiyor

OSTİM’de personel aranan sektörlerin başında imalat sanayi geliyor. Sektörde en fazla personel aranan meslek dalları şöyle; kaynakçı, cnc operatörü, ara eleman ve tekniker. Hizmet sektörünün de faaliyet gösterdiği bölgede; muhasebe, bilişim, güvenlik, müşteri temsilcisi ve halkla ilişkiler de yoğun talep gören meslek dallarından.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.