Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Kooperatif, OSTİM’in İtibar Kaynağı

S.S. OSTİM Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı OSTİM METEM Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
Ostim Editör
03 Mayıs 2014 14:39

S.S. OSTİM Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı OSTİM METEM Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Genel Kurul’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Heyeti seçimi yapıldı. Seçimin ardından Divan Heyeti, Zeki Sayın’ın başkanlığında Selahattin Doğan ve Mithat Ertuğ’dan teşkil edildi.

Genel Kurul’un açılışında üyelere hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, kooperatifin itibarına dikkat çekerek OSTİM camiasının her alanda bu itibardan yararlandığını kaydetti. OSTİM’in kurucularının geleceği tasarladığına işaret eden Aydın, yönetim olarak OSTİM hisselerini değer haline getirmeye çalıştıklarını ve bu değeri Koopertatif, Vakıf ve OSB olarak 3 ana yapıda topladıklarını bildirdi.

Halihazırda tapusunu ve hissesini teslim almayan ortaklara da çağrı yapan Orhan Aydın Bakanlıkça onay verilen Revizyon İmar Planı’yla birlikte yükseklikleri 9 buçuk metreye çıkabilecek, 3 katlı bir işyeri yapılabileceğini aktardı.

Ekopark Projesi, eğitim ve işbirliği çalışmalarından da bahseden Aydın, OSTİM’in kuruluşundan bu yana emeği geçen, destek veren herkesi hayırla yad ettiklerini, Ahirete intikal edenlere Allah’tan rahmet dilediklerini belirterek konuşmasını tamamladı.

Divan Başkanı Zeki Sayın da şu değerlendirmede bulundu: “OSTİM’de raylı sistemden uçak parçasına kadar güzel çalışmalar yürütülüyor. Yönetim, siz ortaklardan güç alarak bunu yapıyor .”

Toplantıda kürsüye gelen ortaklar da görüş ve önerilerini dile getirdi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.