Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Medikal Küme’de Yeni Başkan İlhan Şahin

OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı İlhan Şahin sürdürecek.
Ostim Editör
13 Nisan 2015 10:40

OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi, düzenlediği kahvaltılı toplantıda üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda, Küme Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın İlhan Şahin tarafından sürdürüleceği açıklandı.
Yeni Başkan İlhan Şahin konuşmasında, kümenin geleceğe dair hedefleri ve yapmak istedikleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ankara’yı sağlık sektöründe öncü bir konuma getirmek istediklerini ifade eden Şahin, bürokrasiden ithalatçılara ‘dur’ demesini istedi. Konuşmasında küresel çaptaki medikal pazarlara da işaret eden Başkan Şahin, “Kızılhaç’ın, Dünya Kamu Hastaneleri Birliği’nin tedarikçi listelerine girelim.” dedi.

Türkiye’nin medikal sektöründe de markalaşmasını istediklerini ifade eden Şahin, hazırlıkları devam eden Ortak Showroom Projesi’ni önemsediklerini, ileriye taşımak için destek bekledikleri kaydetti ve projeyle ilgili imzaların atıldığını söyledi.

Toplantının konukları arasında yer alan Ankara Sanayi Odası İnsan Kaynakları Müdürü Dr. Mustafa Kemal Topçu, “UMEM Beceri’10 Projesi”nden bahsetti. Topçu, proje ile çalışanın ihtiyaç duyduğu eğitimlerin karşılanacağını belirtti.

Müzakere eğitimleriyle tanınan Dr. Oğuz Ersin de işletme sahiplerine, personelleriyle verimli çalışma yollarını aktardı.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.