Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

ODEM’DEN genel katılıma açık İSG eğitimleri

OSTİM tarafından kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi firmaların ihtiyaçları doğrultusunda İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri vermeye devam ediyor.
Ostim Editör
14 Şubat 2012 00:00

 OSTİM tarafından kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi firmaların ihtiyaçları doğrultusunda İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri vermeye devam ediyor. Firmalar merkeze üye olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen zorunluluklar kapsamında tüm hizmetleri, çalıştırdıkları personel sayıları doğrultusunda belirlenmiş uygun maliyetlerle alabiliyorlar.

OSTİM Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (ODEM) Şubat ayı itibariyle İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi’ne üye olmayan ancak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi haricinde diğer İş Sağlığı ve Güvenliği zorunluluklarını yerine getirmiş firmalar, İSG Eğitimlerini her ay ODEM’den uygun koşullarda alabilecekler. Eğitim sonunda katılımcılara Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Belgesi verilecek. Böylece firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim ihtiyaçları karşılanmış olacaktır.

ODEM tarafından sunulan bu hizmet ile firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda yasal zorunluluklarını tamamlamalarının yanı sıra iş yerlerinde güven ve sağlık içinde çalışabilmeleri ve bu konuda bilinç düzeylerinin arttırılması hedefleniyor.

ODEM, yetkilileri firma sahiplerini ve yöneticilerini işyerinde meydana gelen kazalardan yasal olarak sorumlu oldukları konusunda da uyarıyorlar!

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.