Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM Firmaları Yatırıma Devam Ediyor

OSTİM OSB firmalarından CETEK Makina'nın yeni makine parkıyla takviye ederek yenilediği tesisi törenle açıldı.
Ostim Editör
23 Ocak 2018 11:59

OSTİM OSB firmalarından CETEK Makina'nın yeni makine parkıyla takviye ederek yenilediği tesisi törenle açıldı. Açılış törenine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Üyeleri ve OSTİM OSB Yöneticileri katıldı.

Açılışta konuşan CETEK Genel Müdürü İlhami Acet, yeniledikleri yüksek hassasiyetli modern üretim tesisiyle Türk sanayisine katkı vermeye devam edeceklerini bildirdi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Cetek Makina'nın OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi'nin (OSSA) ve OSTİM’in çok kıymetli bir mensubu olduğunu belirterek, "Bu müessesenin Acet ailesine, OSTİM’e ve Yenimahalle’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da, Cetek Makina’nın savunma sanayiine ve OSTİM’e önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Başkan Yaşar, “Ülkemiz zor günler geçiriyor. Bir tarafta savaş var. İnşallah Ordumuz başarılı olacak. Teröristleri temizleyerek ülkemize huzuru getireceğine yürekten inanıyorum. Bugün ihracat ve istihdamıyla ülkemize çok güzel katkı verecek tesisi açıyoruz. Firmanın buradan başlayarak hem Türkiye’ye hem dünyaya güzel işler yapmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Açılışta ayrıca OSTİM OSB Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan Teşekkür Belgesi, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar tarafından Genel Müdür İlhami Acet’e takdim edildi.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.