Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM Gazetesi’ne Altın Kalem Ödülü

Altın Kalem Ekonomi Muhabirleri Derneği Ekonomi Basını Başarı Ödülleri.
Ostim Editör
23 Şubat 2015 15:55

Türkiye'nin bütün bölgelerinde görev yapan ekonomi muhabirleri, yazarları ve yöneticilerini çatısı altında bulunduran Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD), yedincisini gerçekleştireceği "Altın Kalem Ekonomi Muhabirleri Derneği Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" ile her alandaki en iyi ekonomi haberlerini belirledi.

Ekonomi gazeteciliğinde, bir gazetecilik örgütü tarafından verilen ilk ödül olan ALTIN KALEM ödülleri, gazete, dergi, televizyon, radyo, internet gibi herhangi bir yayın organında yayımlanan ekonomi alanındaki haber ve programları kapsıyor. Ödüller 6 alanda verildi.

EMD’den yapılan açıklamada; OSTİM Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Korhan Gümüştekin’in Eylül 2014 sayısında yer alan “Made in Turkey mi Turkish Made mi?” başlıklı çalışmasının, “Gazete, Dergi, Ajans Haber (Yerel)” kategorisinde ALTIN KALEM ödülü aldığı bildirildi. Aynı kategoride ödül alan bir diğer haber ise Ege Telgraf Gazetesi’nden Saadet Erciyas’ın “Tuz Turizmi, Neden Olmasın?” başlıklı çalışması oldu.

ÖDÜLLÜ HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.