Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM Geleneksel İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi geleneksel İstişare Toplantısı bölgedeki tüm paydaşların geniş katılımıyla gerçekleştirildi.
Ostim Editör
13 Ocak 2018 11:12

“Ciddi geri dönüşler aldık”
2017 faaliyetleri ile 2018 çalışma programının paylaşıldığı toplantının açılışında konuşan OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı, OSTİM’in 50 yıllık üretim tecrübesi ile tasarımda, üretimde, markalaşmada ve rekabette milli hedeflere odaklandığını bildirdi. Arıcı, istişare toplantısının, bölgede yapılan çalışmaları yönlendirdiğini dile getirerek, “Her yıl Ocak ayı içerisinde, bir önceki yılın muhasebesi ve gelecek yıl yapacak işlerimizi sizlere sunma adına istişare toplantısını düzenliyoruz. Son yıllardaki toplantılarda çok ciddi geri dönüşler aldık. Sizlerin görüşleri doğrultusunda çalışma planlarımızı yapmaya, bütün talepleri gerçekleştirmeye çalıştık. Bu çalışma, bizlere son derece iyi katkı sunuyor.” dedi.

Adem Arıcı konuşmasının devamında, Bölge Müdürlüğü birimlerinin 2017 yılı faaliyetleri ile 2018 için planlanan projelerini aktardı.

“OSTİM, kıymetli bir organizasyon”
OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM OSB’nin faaliyetlerinin şekillendirilmesinde ortak aklın önemine işaret etti. 2018 yılını planlarken sadece Yönetim, Denetim Kurulları, delegeler değil bölgedeki tüm paydaşların katkısını beklediklerinin altını çizen Başkan Aydın, “Neleri, nasıl kiminle yapalım? Yeni daha başka neler yapalım? bu soruların cevabını aramaya çalışıyoruz. Bölgemizi yöneten Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, delegeler var ama bunu yeterli görmüyoruz. Çevremizde hizmet sunduğumuz paydaşlarımızın katkısını alarak gelecek planımızı zenginleştirmek istiyoruz. Eksik bir şey bırakmama çabası içerisindeyiz. Akıl akıldan üstündür derler. İstişare önemli; ortak akıldan yararlanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yıl içerisinde müşteri memnuniyetini takip ettiklerini, eleştirilerin kendileri için önem arz ettiğini bildiren Orhan Aydın, “OSTİM, kıymetli bir organizasyon. Üretim, istihdam, firmalarımız, onların rekabet gücünü artırmak bizim için çok önemli. Yapılmayanlar, aklımıza gelmeyenler, bunları nasıl iyileştirebiliriz? Sizlerin ortak aklına ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sunumların ardından, katılımcılar görüşlerini aktardı. Toplantıda ayrıca OSB hizmetlerinden beklentilerin netleştirildiği çalıştay yapıldı.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.