Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM TSM’den Bahar Konseri

OSTİMSPOR Kulübü kültür, sanat faaliyetleri kapsamında sürdürdüğü Türk Sanat Müziği Korosunun 3. Konserini bu yıl Gönül Telinden Bahar Konseri temasıyla düzenledi.
Ostim Editör
13 Mayıs 2019 11:16

OSTİM Türk Sanat Müziği Korosu, Özgür Ahmet Şarman’ın şefliğinde OSTİM’li çalışan, yönetici ve iş adamlarından oluşuyor. Koro, Türk sanat müziğinin birbirinden güzel 30 eserini solo ve koro halinde seslendirerek sanat müziği severlere keyifli bir gece yaşattı.

Konsere konuk sanatçı olarak katılan usta ses sanatçısı ve besteci Kadri Şarman’da seslendirdiği eserlerle dinleyicileri mest etti.  

Konsere, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, OSTİM Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sıtkı Öztuna, OSTİMSPOR Kulübü Başkanı Murat Kandazoğlu, OSTİM Vakfı Müdürü Gülnaz Karaosmanoğlu, ORSİAD Başkanı Nedret Yener ve çok sayıda dinleyici katıldı.

“Üretim aşkı sahneye taşınıyor”

OSTİM Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sıtkı Öztuna, OSTİM’in 52 yıllık geçmişiyle sadece; sanayi ve imalatta değil, sosyal alanlarda da önemli faaliyetler gösterdiğine işaret etti. Öztuna, “OSTİM üretim aşkını, ‘Alın Terinden Gönül Teline’ sloganıyla sahneye de taşıyor. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. 1 yıla yakın çalışmalarıyla buraya gönül veren korodaki arkadaşlara teşekkür ediyorum, yüreklerine sağlık.” dedi.

ATO’da katkı verecek

ATO Başkanı Gürsel Baran, konserde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konsere katkı verenlere teşekkür etti. Baran, “Sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Bundan sonraki organizasyonlarda da ATO’nun da katkılarıyla hep beraber bir arada oluruz.” mesajını verdi.  

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.