Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM ve KOSGEB arasında sergi alanı protokolü imzalandı

OSTİM OSB ve KOSGEB Başkanlığı arasında sergi ve fuar alanı kullanım protokolü imzalandı. Ostim’deki KOSGEB binasının bir bölümü bölgenin fuar, sergi, kümelenme ve Ar-Ge projelerine yönelik etkinliklerde kullanılacak
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

OSTİM OSB ve KOSGEB Başkanlığı arasında sergi ve fuar alanı kullanım protokolü imzalandı. Ostim’deki KOSGEB binasının bir bölümü bölgenin fuar, sergi, kümelenme ve Ar-Ge projelerine yönelik etkinliklerde kullanılacak.

Protokolü, KOSGEB BAŞKANI Mustafa Kaplan, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, KOSGEB Ostim Müdürü Mehmet Tezyetiş ve OSTİM OSB Müdürü Adem Arıcı imzaladı. OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı KOSGEB’le olan işbirliklerinin devam edeceğini, bu paralelde KOSGEB’den bölge KOBİ’lerine yönelik daha aktif adımlar beklediklerini kaydetti.
KOSGEB Başkanı Kaplan da, Ostim’in çalışmalarının Türkiye’nin her yerinden fark edildiğini, çalışmalarda pilot bölge özelliği taşıdığını belirterek, “biz de görevimiz gereği KOBİ’lerin çalışmalarına, OSB’lere omuz vermek istiyoruz. Bu ülkeye destek vermektir. Yaptığımız sözleşme bu süreçte ilk adımdır” diye konuştu.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.