Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM’de gençlerimize iş garantili meslek eğitimi kayıtları başladı

OSTİM’de iş garantili meslek eğitimleri devam ediyor. OSEP Projesi kapsamında 2008 – 2009 Eğitim Dönemi için ön kayıtlar başladı.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

OSTİM’de iş garantili meslek eğitimleri devam ediyor. OSEP Projesi kapsamında 2008 – 2009 Eğitim Dönemi için ön kayıtlar başladı.

Eğitim hayatlarına mesleki eğitim ile devam etmek isteyen ilköğretim mezunu gençlerimiz mesleki eğitim görecekleri Okul Sanayi Eğitim Programları için OSTİM Eğitim Koordinasyon ve Batıkent Endüstri Meslek Lisesi yetkililerinden detaylı bilgi alabilecekler ve ön kayıt yaptırabilecekler.
Program kapsamında Metalteknik, Elektroteknik ve Otomotiv alanlarında kayıtları alınacak olan öğrenciler Batıkent Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitimlerine devam edecekler.
Okulda teorik eğitim, eğitim atölyelerinde uygulama eğitimleri ve işletmelerde işbaşı eğitimler şeklinde sürdürülecek program kapsamında öğrenciler İngilizce ve Bilgisayar Sertifika Programlarına da katılma imkanı bulacaklar. Aynı zamanda program kapsamında öğrenciler işletmelere gittikleri günler için aylık asgari ücretin %30’u oranında ücret alabilecekler.
Mesleki eğitimleri süresince mesleki gelişimlerine destek olacak olan Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, İlk Yardım vb. eğitimlerle de desteklenecek olan öğrenciler, aynı zamanda sinema, tiyatro, gezi, hobi kursları vb. etkinliklerle de sosyal aktivitelerde bulunabilecekler.

İLETİŞİM VE AYRINTILI BİLGİ:
OSEP Programı hakkında daha detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak isteyenler;
OSTİM Eğitim Koordinasyon: 385 73 13 ve
BATIKENT Endüstri Meslek Lisesi: 385 56 26 numaralı telefonları arayabilirler.
Kayıt Bürosu:
BATIKENT Endüstri Meslek Lisesi
İlk Yerleşim Mah. 10. Cad. No:2 Batıkent Ankara

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.