Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM’de İstihdam Odaklı Ücretsiz Eğitimler

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında OSTİM Teknik Üniversitesinin OSTİM OSB ortaklığında yürüttüğü OSTİMTECH Fabrika ile istihdam odaklı ücretsiz sertifikalı eğitimler veriliyor.
Ostim Editör
25 Eylül 2021 11:59

Genç işsizliği azaltmak ve girişimciliği teşvik ederek artırmak adına OSTİM'in tam merkezinde kurulan OSTİMTECH Fabrika'da, 7 atölyede eğitim almak isteyenler; Dijital Tasarım Atölyesi, Talaşlı İmalat Atölyesi, Elektronik Atölyesi, Sanal Gerçeklik Atölyesi, Siber Güvenlik Atölyesi, 3B Yazıcı Atölyesi, Gömülü Sistemler Atölyesi eğitimlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanıyor.

Atölyelerde düzenlenen eğitim başlıkları şu şekilde:

Dijital Tasarım Atölyesi; CATIA ile 3 Boyutlu Modelleme Eğitimi, SOLIDWORKS ile 3 Boyutlu Modelleme Eğitimi, ANSYS ile Sonlu Elemanlar Analizi Eğitimi, Photoshop, IlIustrator, Adobe Premire, Blender ile Animasyon ve Oyun Eğitimi.

3B Yazıcı Atölyesi; Temel 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Eğitimi, 3 Boyutlu Teknik ve Yazılımları Eğitimi, 3 Boyutlu Yazdırma Teknolojilerinde İleri Konular.

Talaşlı İmalat Atölyesi; Temel Universal Torna Eğitimi, Temel Universal Freze Eğitimi, Mekanik Ölçme Aletleri Eğitimi.

Gömülü Sistemler Atölyesi; Mikrodenetleyici Eğitimi, Sensör Teknolojileri Eğitimi.

Elektronik Atölyesi; Temel Elektronik Eğitimi, İleri Seviye Elektronik Eğitimi, Lehimleme ve Baskı Devre Eğitimi.

Sanal Gerçeklik Atölyesi; Sanal Gerçeklik Eğitimi, Sanal Gerçeklik ve Endüstriyel Uygulamalar Eğitimi, Sanal Gerçeklik ve Oyun/Film Uygulamaları Eğitimi.

Siber Güvenlik Atölyesi; Siber Saldırı ve Savunma Teknikleri, Güvenlik Duvarı Çözümleri, Bilgisayar Ağları Güvenliği.          

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.