Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİM’den “pazarlamanın altın anahtarı”

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, bölgedeki KOBİ’lerin Avrupa Birliği ve dünya pazarlarına uyum sürecini de hızlandıracak olan PAZARLAMANIN ALTIN ANAHTARI ile komple çağdaş tanıtım projesini hayata geçiriyor.
Ostim Editör
02 Aralık 2011 14:58

 OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, bölgedeki KOBİ’lerin Avrupa Birliği ve dünya pazarlarına uyum sürecini de hızlandıracak olan PAZARLAMANIN ALTIN ANAHTARI ile komple çağdaş tanıtım projesini hayata geçiriyor.

Ostim; PAZARLAMANIN ALTIN ANAHTARI başlığıyla sunduğu tanıtım paketi ile üyelerine dijital tanıtım-organizasyon ve e-iş projesi yapma imkanları sunarken, KOBİ’lere yeni ve çağdaş tanıtımın kapısını da açıyor. Üyeler sürekli güncellenen bilgileri ile basılı katalog, dijital platform ve sanal dünyada aynı anda tanıtım ve ürün pazarlaması yapabilecekler.
Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Ostim’in medya ve iletişim alanında faaliyet gösteren kuruluşu Ostim Medya A.Ş. işbirliğiyle yürütülen “ki-EX 2006 Digital Tanıtım Organizasyon ve E-İş Projesi” KOBİ’lere aşağıdaki hizmetleri sunuyor;

1. B2B onlıne pazarlama platformu www.kureselpazar.com portalında PLATİN ÜYELİK, online katalog ve alım-satım talebi yayınlama
2. Ostim’in resmi web sitesi; www.ostim.org.tr’de 6 dilde tanıtım sayfası (Türkçe-İngilizce-Almanca-Fransızca- Rusça-Yunanca)
3. OSTİM İnteraktif CD’sinde özel tanıtım bölümü
4. DG-Card (güncellenebilir dijital firma tanıtım kartviziti)
5. Ostim 2006 Rehberi’nde tanıtım sayfası
6. İngilizce 0stim 2006 İhracat Katalogu’nda tanıtım sayfası
7. Fuarlarda KİOKS ile direkt tanıtım.
Ostim Organize Sanayi Bölgesi yönetiminin 1995 yılında ilk Ostim Rehberi’ni yayınlayarak başlattığı BÖLGESEL TANITIM çalışmalarına yeni bir ivme kazandıracak olan “ki-EX 2006 Digital Tanıtım Organizasyon ve E-İş Projesi” artık kaçınılmaz olan yeni tanıtım ve pazarlama alanlarına vurgu yapıyor.
ONLİNE Pazarlama platformu ve Dijital Platform ürünü CD’lerle tanıtımı ve pazarlamayı daha da kolaylaştıracak ve işletmeleri adeta 7 gün 24 saat açık ve pazarlama yapar hale getirecek olan Proje, KOBİ’lerin esnek üretim yapısına uygun online pazarlama platformu www.kureselpazar.com ile farkını ortaya koyuyor…

Ayrıntılı bilgi

Proje hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin www.ostim.org.tr ve www.kureselpazar.com portalı ziyaret edilebilir. Ayrıca, OMEDYA Müşteri Hizmetleri’nin 0.312 385 58 20-21 numaralı telefonlarından da bilgi alınabilir.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.