Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

“OSTİM’in Başarıları Moral Kaynağıdır”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu OSTİM’de önemli işler yapıldığını ve bunun hayranlık verici olduğunu söyledi.
Ostim Editör
03 Mayıs 2013 14:27

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu OSTİM’de önemli işler yapıldığını ve bunun hayranlık verici olduğunu söyledi.

Soylu, beraberindeki heyetle birlikte OSTİM’i ziyaret ederek kurum hakkında bilgiler aldı. OSTİM’in geçmişten günümüze uzanan başarı yolculuğunu dinleyen Süleyman Soylu’ya, OSTİM bünyesinde yer alan kurumlar ve küme çalışmalarının ayrıntıları anlatıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Süleyman Soylu’ya OSTİM’li firmaların yeteneklerini özetledi. Aydın, “Bölgemizdeki işletmeler, dünyada en büyük firmaların istediği ürünlerini üretebilecek kapasitededir. OSTİM olarak yerli üreticilerin marka çıkarmasını önemsiyoruz. Bu amaçla açılışını yaptığımız Endüstriyel Tasarım ve Mühendislik Merkezi’yle milli markalar için çalışmalar yürütülecek.” dedi.

Süleyman Soylu ise OSTİM’i takip ettiğini ve başarılarının kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, “Burada önemli işler yapıyorsunuz. Bu çalışmalarınız hayranlık verici ve herkes için moral kaynağı teşkil etmektedir.” diye konuştu.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.