Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Ostimspor umutlarını ikinci yarıya taşıdı

•Ostimspor futbol takımı yarıştan kopmadı. Amatör Süper Lig’de mücadele eden Ostimspor futbol takımı, grubunda 7 galibiyet 1 beraberlik 5 mağlubiyet ve 22 puanla ilk yarıyı 5. sırada tamamladı.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 00:00

•Ostimspor futbol takımı yarıştan kopmadı. Amatör Süper Lig’de mücadele eden Ostimspor futbol takımı, grubunda 7 galibiyet 1 beraberlik 5 mağlubiyet ve 22 puanla ilk yarıyı 5. sırada tamamladı.

Ostimspor Futbol Şube Sorumlusu Murat Kandazoğlu, sezonun ilk yarı değerlendirmesini yaptı. Her sezon olduğu gibi 2006–2007 futbol sezonunda da iddialı olduklarını belirten Kandazoğlu, bu yıl sezona daha genç bir ekiple mücadele ettiklerini söyledi.
Ostimspor’da ilk yarı sonunda 6 golle Derviş Ali ve 4 golle de Atıl en golcü oyuncular oldular. Takım kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Derviş Ali, Atıl, Ömer, Gökhan, Murat Kılıç, Murat Halcı, Özgür, Arda, Şafak, Serdar, Erkan, Engin, Turgay, Hasan, Alper, Sevran, Yasin, Zeki, Ayhan.
Şube Sorumlusu Kandazoğlu takıma ilişkin olarak şu bilgileri verdi: “Ostim, Ankara Amatör Süper Ligi’nin yetenekli ve centilmen sporcularına sahip olmanın da haklı bir gururunu yaşıyor. Bu sezon takımın başında bulunan teknik adamımız Cengiz Nafi Şentürk ekibimize ilk önce insan ve iyi sporcu olmanın temel özelliklerini benimsetti. Bir futbol takımının başarılı olması sadece saha sonuçlarına bağlanmamalı. Bu ilke ışığında Başkanımız Sayın Orhan Aydın’ın da desteği ve yönetim kurulumuzun ilgisi ile önemli başarılara imza atıyoruz. Kısaca bahsetmek gerekirse kulübe dört halı saha, kulüp binası ve bir toprak saha kazandırıldı. Şu an toprak saha olarak hizmet veren mevcut tesisi en kısa zamanda yapay çime dönüştürülmeyi plânlıyoruz.”
Kandazoğlu, “Ostimspor bölgemizdeki tüm KOBİ’leri temsil ediyor. O yüzden bölge sanayici ve iş adamlarımızdan daha yoğun destek istiyoruz” diyerek, kulübe destek veren Mak-San Otomotiv ve Asya Bank’a teşekkür etti.


 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.