Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

OSTİMSPOR’da Hedef Gençler

OSTİMSPOR Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kandazoğlu, “OSTİM markasının sadece sanayi üretiminde değil, spor, kültür ve sanatta da önemli işler yaptığını göstermek istiyoruz.” dedi. Kandazoğlu, başarılı sporcuları rol model olarak OSTİM’li gençlerle bir araya getirmeyi hedeflediklerini bildirdi.
Ostim Editör
09 Nisan 2021 14:24

OSTİMSPOR Kulübü 2018-2019 Olağan Genel Kurulu, OSTİM OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Yapılan oylamada Divan Başkanlığı’na Mehmet Ali Bulut, divan üyeliklerine ise; Sıtkı Öztuna ve Gülnaz Karaosmanoğlu seçildi.

OSTİM SPOR Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kandazoğlu, 2018 – 2019 faaliyet raporu ve gelir ve gider hesaplarını okudu.

Kandazoğlu, OSTİM markasının sadece sanayi üretiminde değil, spor, kültür ve sanatta da önemli işler yaptığını göstermek istediklerini vurguladı. Kandazoğlu, “OSTİMSPOR’da yetişmiş, bugün Türkiye’nin önemli kulüplerinde görev alan başarılı sporcuları rol model olarak OSTİM Teknik Üniversitesi öğrencileri ve OSTİM’li gençlerle bir araya getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Denetim Kurulu raporunu okuyan Behzat Zeydan, Yönetim Kurulu’nun ibrası yönünde olumlu kanaat oluştuğunu kaydetti.

Faaliyet raporu müzakerelerinde delegeler, kulübün futbolun yanı sıra diğer spor branşlarıyla birlikte; e-spor, kültür ve sanat çalışmalarına da ağırlık verilmesi, seymen ekibinin kurulması önerisini dile getirdi.

Müzakerelerin ardından yapılan oylamalarda faaliyet raporu, denetim raporu ve gelir gider hesapları oy birliğiyle ibra edildi.

“Ciddi bir potansiyel ve sorumluluğumuz var”

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, geçmiş yıllardaki başarılarını hatırlattı. Yönetim Kurulu ve kulüp antrenörlerine çalışmalarından dolayı teşekkür eden Aydın, OSTİMSPOR Kulübü’nün faaliyete başlaması ve faaliyetlerini devam ettirmesinde Ekrem Algül’ün büyük bir özveriyle görev aldığını anımsatarak, Algül’e de teşekkür etti.

Kulübün adının OSTİMSPOR ve Gençlik Kulübü olarak değiştirilmesini öneren Aydın, kültürel ve sosyal çalışmalarla tüm yaş gruplarına da hitap edilmesi gerektiğini vurguladı.

Seymen ekibi kurulması önerisini desteklediğini ifade eden Orhan Aydın, seymenliğin Ankara kültürünün önemli bir parçası olduğunu genç kuşaklara aktarılması gerektiğini vurguladı.

Kulübün OSTİM’li gençlerin hayatına dokunacak faaliyetler gerçekleştirmesinin önemine dikkat çeken Aydın, “Burada ciddi bir potansiyel ve sorumluluğumuz var. OSTİMSPOR Kulübünden, OSTİM TV’den yetişmiş sahada çok kişi var. OSTİM’e emek verenlerle bir araya gelelim. OSTİM’li gençlerimizi kulübümüze emanet ediyoruz.” dedi.

Genel kurulda yapılan seçimde Yönetim Kuruluna; Murat Kandazoğlu, Hamza Akca, Adem Arıcı, Ümit Güçlü ve Ekrem Algül seçildi.

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.