Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Rekabet gücünü artıracak fuarları seçiyoruz

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 2006 yılı yurtiçi fuar takvimini oluşturdu. Ostim’in üyeleri ile bu yıl da fuarlara ortak katılım yapacağı, fuarlara katılım konusunda ilgili firmaların katılmak istedikleri fuarlar hakkında OSB’den bilgi alabilecekleri belirtildi
Ostim Editör
06 Aralık 2011 00:00

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 2006 yılı yurtiçi fuar takvimini oluşturdu. Ostim’in üyeleri ile bu yıl da fuarlara ortak katılım yapacağı, fuarlara katılım konusunda ilgili firmaların katılmak istedikleri fuarlar hakkında OSB’den bilgi alabilecekleri belirtildi.

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 2006 yılı yurtiçi fuar takvimini oluşturdu.
Ostim’in üyeleri ile bu yıl da fuarlara ortak katılım yapacağı, fuarlara katılım konusunda ilgili firmaların katılmak istedikleri fuarlar hakkında OSB’den bilgi alabilecekleri belirtildi.


WIN 2006
Tek çatıda 7 fuar
Bileşim Fuarcılık A.Ş. 16 -19 Mart 2005 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde WIN “World Of Indurstry” fuarını organize ediyor. Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin 7 lider uzmanlık fuarını tek çatı altında bir araya getiren WIN / World of Industry Fuarı, 2006 yılında da imalat endüstrisinin buluşma noktası olmaya devam edecek. Otomasyon, Electrotech, Machinery, Welding, Materials Handling, Chemistry ve Hydraulic&Pneumatic fuarlarından oluşan World of Industry, fuara paralel düzenlenen Endüstriyel Etkinlikler Haftası ile sadece sergi alanı olmaktan çıkıp sektörlerin nabzını tutan profesyonel bir platform yaratıyor.

2005 yılında 819 katılımcı ile Türkiye’de bir rekora imza atan WIN, fuara gelen 82.300 ziyaretçisine endüstriyel ortamdaki son trendler ve gelişen teknolojileri sunarak başarısını devam ettirdi. Eğer yeni bir katılımcı iseniz, sizi bu yılın fuarında yüksek iş potansiyeli, iletişim ve öğrenme aktivitelerinden yararlanmaya davet ediyoruz.


ISK-SODEX
Sektörün nabzı bu fuarda atacak...
4 -7 Mayıs 2006 tarihlerinde CNR Expo Center İstanbul’ da gerçekleştirilecektir. ISK SODEX Fuarı’nın konusu; Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi sistemleridir.
HVAC sektöründeki gelinen son nokta. Tüm yenilikler, endüstriyel gelişmeler bu fuarda kendini gösterecek. Katılımcılar ile profesyoneller bu fuarda karşılaşacak, yeni iş ilişkileri bu fuarda oluşacak. 2004 yılında düzenlenen ISK SODEX fuarını 65 ülkeden 6,218 yabancı profesyonel ziyaretçi gezdi. Uluslararası platformda ilişkiler kurabilmek için ISK SODEX 2006 fuarı ayağınıza gelen mükemmel bir fırsat olacaktır.
Rakipleriniz bu fuarda olacak ve ürünlerini tanıtacak. Sizinde ürünlerinizi yüz yüze tanıtmak ve rakip ürünlere karşı üstünlüklerini tüketiciye anlatabilmeniz için ISK SODEX fuarı mükemmel bir platform olacaktır. Fuarın düzenleneceği CNR Fuar alanı, Dünya Ticaret Merkezi kompleksi içinde yer almaktadır. ISK SODEX Fuarı, 2004 yılında mevcut 8 salonda düzenlenmiştir. ISK-SODEX 2006 fuarı yeni yapılan 2 salon da kullanılarak toplam 10 salonda yaklaşık 50.000 m2 net alanda düzenlenecektir.


SUBCONİST
Subconist Uluslar arası Yan Sanayi Fuarı, 5. yılında İstanbul Ticaret Odası Yan Sanayi Borsası, Unido - Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı, Beysad - Beyaz Eşya Yan Sanayicileri Derneği ve sektörün önde gelen derneklerinin, odalarının, birliklerinin destek ve işbirliği ile Medya Fors Fuarcılık tarafından organize ediliyor. Subconist Fuarı bu güç birliğinin sinerjisi ile tüm katılımcılarına ihracat imkanları, potansiyel alıcılarla ilişki kurma fırsatı ve iç piyasada yeni müşteriler kazandırmak için organize edilecek ve en uygun ortam sağlayacaktır.
Türkiye'de ve bölgedeki ilk ve tek endüstriyel genel yan sanayi fuarı olan Subconist, konusunda Unido-Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı tarafından desteklenen dünyada ki dört önemli fuardan biridir. Subconist fuarı kıtaların buluştuğu İstanbul gibi önemli bir ticaret noktasında düzenleniyor. Fuar, yan sanayi firmalarının uluslararası ana sanayi kuruluşları ile buluşacakları tek organizasyon olma özelliği ile verimli pek çok anlaşmaya ev sahipliği yapacak.
Subconist 2006 5.Uluslararası yan sanayi ürünleri fuarı 01-04 Haziran 2006 Haziran tarihleri arasında, yerli ve yabancı firmaların geniş katılımıyla gerçekleşecek. Fuar yan sanayi üreticilerinin ana sanayi firmalarının satın alma yetkilileri ile bir araya gelecekleri, yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacakları bir iş platformu olacak.
Ortak katılım için son başvuru tarihi: 31.03.2006
YAPI ANKARA
Yapı sektörünün devleri bu fuarda !
Yapı-Endüstri Merkezi, 14 _ 17 Eylül 2006 tarihleri arasında 19. kez düzenlenecek olan Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı yapı profesyonelleri için önemli bir buluşma noktası oluşturuyor ve sizi hedef kitlenizle bir araya getiriyor.
Başkentteki buluşma ile kamu sektörü ile bire bir ilişki kuracağınız, sektörün karar mekanizmaları ile bir araya gelip onları etkileme olanağı bulacağınız en büyük fırsat. 30.000'e varan ziyaretçi potansiyeli ile bu fuarda en son teknoloji, ürün ve hizmetlerinizi sunarken, karar merciinde bulunan üst düzey yöneticilerin görüş ve önerilerini alacak, uygulamada karşılaşılan sorunları çözme olanağı elde edecek müşteri portföyünüzü genişleteceksiniz.
Ortak katılım için son başvuru tarihi: 28.04.2006


TATEF – Sektörün en iyi fuarı
11. ULUSLARARASI METAL İŞLEM VE TEKNOLOJİLERİ FUARI TATEF 2006 Fuarı 12 - 17 Eylül 2006 tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.
Metal İşlem sektörünün bir araya geldiği TATEF bu yıl da takım tezgâhları, sac işleme makineleri, presler, yüzey işlem teknolojileri, kesici ve tutucu takımlar, kaynak makineleri ve robotları, fabrika otomasyonu ürünlerinin sergilendiği Türkiye’nin en büyük endüstriyel fuarı olarak yoluna devam ediyor. Aynı zamanda dünyanın en önemli alıcılarının buluşma noktası olarak kaçırılmayacak fırsatlar sunan fuarda sektördeki ileri teknoloji metal işlem ürünleri sergilenecek.
60.000’nin üzerinde ziyaretçi fuarda 500’ün üzerinde katılımcı firmanın sergileyeceği sektördeki en yeni ve teknolojik ürünlerle en uygun mekanda tanışma fırsatı bulacak.
Ortak katılım için son başvuru tarihi: 28.04.2006


MÜSİAD
Uluslararası Ticaret Fuarı (Sadece MÜSİAD üyeleri katılabilmektedir.) Ortak katılım için son başvuru tarihi: 28.04.2006


PLAST AVRASYA 2006
TÜYAP Fuarcılık tarafından 29 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü’ nde PLAST AVRASYA 2006 fuarı Plastik Makine ve Malzemeleri, Kalıp, Plastik ürünleri ve Hammaddeleri, Plastik Ambalaj Teknolojisi, Kauçuk Teknolojisi ve Ürünleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanları konularında organize edilecektir.
Ortak katılım için son başvuru tarihi: 28.04.2006
 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.