Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Romanya’da Türkiye’yi OSTİM Temsil Ediyor

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Kümelenme Konferansı’nda Türkiye’yi OSTİM küme yöneticileri temsil ediyor.
Ostim Editör
14 Mayıs 2019 15:04

Avrupa Kümelenme Konferansı Romanya’nın başkenti Bükreş’te başladı. Kümeler arası iş birliği ve eşleştirme görüşmeleri, kümelenme politikalarındaki gelişmeler konusunda bilgilendirmelerin gerçekleşeceği etkinlik 3 gün sürecek. Geniş bir katılımın olduğu konferansta Türkiye’yi OSTİM küme yöneticileri temsil ediyor. 

Konferansa OSTİM’den; Medikal Sanayi Kümelenmesi Koordinatörü, Nilsu Bozdemir, OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi Koordinatörü Pınar Yalman Akcengiz, OSTİM Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi Koordinatörü Dr. Kayhan Olanca, İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi (İŞİM) Uluslararası Proje Yöneticisi Esma Akyüz ve OSTİM Teknik Üniversitesi’nden Hakan Ünsal katıldı.

OSTİM temsilcileri, Romanya Parlamentosu’nda gerçekleşen programda, Avrupa’dan 140 küme yetkilisiyle bir araya gelerek; OSTİM, kümeler ve Anadolu Kümeleri İşbirliği Platformu (AKİP) konusunda bilgiler paylaştı, ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

İlgili Görseller
İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.