Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Sahne Sanatla Üretenlerin

OSTİM Gönül Teli Korosu Sanatla Üretiyoruz temasıyla sahne aldığı 7. konseriyle dinleyenlere keyifli bir gece yaşattı.
Ostim Editör
03 Haziran 2023 10:19

OSTİM Gönül Teli Korosu Türk Sanat Müziği Konseri ile sahne aldı. OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, OSTİM Vakfı, OSTİM Teknik Üniversitesi, OSTİM Gençlik Spor Kulübü, OSTİM Radyo, OSTİM Teknik Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirilen konsere OSTİM’li iş insanları, çalışanlar, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Sanatla Üretiyoruz temasıyla OSTİM’li iş insanı, çalışan ve gönüllülerden oluşan OSTİM Gönül Teli Korosu, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan repertuvarlarını 2015 yılından beri dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Özgür Ahmet Şarman’ın şefliğinde sahne alan koro, birbirinden güzel 30 Türk Sanat Müziği bestesini koro ve solo olarak seslendirdi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın’ın da sahne aldığı konserde Aydın, Nesimi Çimen’in Şifa İstemem Balından eserini seslendirdi.

OSTİM Teknik Üniversitesi öğrencileri de hem sahnede eser seslendirerek hem de dans ve folklor gösterileriyle geceye renk kattı.

Konseri izlemek için:

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.