Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Sanatla Üretenlerden İkinci Konser

OSTİMSPOR Kulübü, kültür, sanat etkinlikleri kapsamında oluşturduğu, OSTİM Türk Sanat Müziği Korosu, ‘Sanatla Üretiyoruz’ temasıyla ikinci konserini verdi.
Ostim Editör
05 Mayıs 2018 13:16

OSTİM Türk Sanat Müziği Korosu, Özgür Ahmet Şarman’ın şefliğinde OSTİM’li çalışan, yönetici ve iş adamlarından oluşuyor. Koro ikinci konserinde de Türk sanat müziğinin birbirinden güzel 28 eserini solo ve koro halinde icra ederek katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

“Diğer kulüpler örnek almaya başladı”
OSTİMSPOR Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kandazoğlu, kültür ve sanatın ayrılmaz bir bütün olduğunu vurguladı. Ankara’daki diğer spor kulüplerinin de kültür ve sanat etkinlerine önem vermeye başladığını anlatan Kandazoğlu, “Sadece OSTİMSPOR Kulübünde değil, sadece OSTİM camiasında değil birçok spor kulübünün de bunu örnek almaya başladığını gördük. Çünkü, hep söylediğimiz bir şey vadır; sanatla, sporla uğraşan insan her zaman iyi niyetlidir. Hiçbir zaman kötülük düşünmez ve hep pozitif düşünür. OSTİM Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Orhan Aydın ve yönetim kurulunun katkılarıyla düzenlediğimiz bu organizasyonlara devam edeceğiz.” dedi. 

Konserde OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, bestesi Erol Sayan’a güftesi Yunus Emre’ye ait olan; Ağlatırsa mevlam yine güldürür, eserini seslendirdi. OSTİM Yönetim Kurulu üyesi Mithat Ertuğ’da Semahat Özdenses’in bestelediği, Hüseyin Yurdabak’ın güftesi; Her mevsim içinde gelir geçersin, isimli eseri seslendirdi.

Gecenin sonunda koro çalışmalarına katkı veren ve konseri destekleyen kişi ve kurumlara plaket takdim edildi.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.